Ваш IP 54.161.3.96
2017-11-18

Ликовна колонија „Москва у очима Крушевљана“ (2017.)

У Дечјем центру „Пионирски парк“24.септембра 2017. год. одржана је ликовна колонија „Москва у очима Крушевљана, а  у оквиру манифестације „Дани Москве у Крушевцу“.Организатори ове културне манифестације били су Туристичка организација града Крушевца и Удружење сународника „Свеславица“ под покровитељством Амбасаде Руске Федерације и Града Крушевца. На овој ликовној колонији учествовали су ученици наше школе од. 4. до  8. разреда и постигли су веома запажене резултате.

Стручни жири у саставу: Марија Шуткина, уметница из Русије, Ирина Миљковић и Рајна Алексић донео је једногласну одуку:

I место- Елена Милојевић,(4. разред) ОШ Владислав Савић Јан“,Паруновац

II место- Милица Мартиновић, (4. разред) ОШ Владислав Савић Јан“, Паруновац

III место- Немања Милојевић, ОШ Владислав Савић Јан“,Паруновац

Најбоља идејаАндрија Марковић

За пријатељство- Урош Ристић

За креацију и труд-Михајло Денковић

Изложба радова који су настали на ликовној колонији „Москва у очима Крушевљана биће отворена у оквиру Дечје недеље у „ Пионирском парку“ 04.10.2017. год. у 10:30

Програм је водила уредница дечјег програма КЦК и члан стручног жирија  Рајна Алексић.

Чланови стручног жирија Ирина Миљковић и Марија Шуткина, уметница из Русије са заменицом директора КЦК  Јеленом Вељковић.

Награђени ученици: 1.место- Елена Милојевић, 2.место- Милица Мартиновић и награда за креацију и труд Михајло Денковић (ученици 4.разреда)

Остале слике погледајте у ГАЛЕРИЈИ СЛИКА