2075

Ваш IP 24.135.182.48
2017-12-13

Ученици ОШ „Владисав Савић Јан“ обишли фабрику ПЛАНЕТ БАЈК (2017.)

Остале слике погледајте у ГАЛЕРИЈИ СЛИКА

У оквиру оржавања Европске недеље мобилности ученици четвртог разреда Основне школе „Владисав Савић Јан“ из Паруновца обишли су фабрику ПЛАНЕТ БАЈК, упознали се са производним погонима и готовим производима.
Планет Бајк у Крушевцу послује 11 година , годишње произведу око 40 хиљада бицикли , које се осим на нашем продају и на иностраном тржишту. Као друштвено одговорна фирма Планет бајк је данашњим малим посетиоцима уручио симболичне поклоне- звонца, трубице и осветљења за бицикле.
ЕВРОПСКА НЕДЕЉА МОБИЛНОСТИ одржава се под покровитељством и у организацији Града Крушевца, Савета за безбедност саобраћаја, Саобраћајне полиције, Туристичке организације, Школске управе и других установа, са циљем да се спортским, едукативним, културно – уметничким и забавним садржајима промовише здрав начин живота, пешачење, бициклизам, безбедност у саобраћају и смањење загађења животне средине.