Ваш IP 107.22.30.57
2017-08-23

Дечја недеља у нашој школи (2016.)

Као и сваке године, и овог октобра, ученици наше школе различитим активностима обележили су дечју недељу. Својим ликовним радовима оплеменили су хол школе. Први разред је радио радове на тему Моја породица, други Саобраћај, а трећи и четврти на тему Здрава храна, здрав живот.

Четврти разред је показао велику креативност и са својим учитељицама Драганом Џугурдић и Радицом Ђорђевић поставили су изложбу радова од воћа и поврћа, која је изазвала велику пажњу родитеља и осталих ученика.

Четвртак је био посвећен књизи, па су ученици четвртог разреда посетили нашу школску библиотеку и поклонили књиге које су сакупили, као део својих активности током школске недеље.

Петак је био дан за игру, па су зато организоване игре скакања са ногама у џаку, преношења јаја у кашикама, преношења лопте у пару без помоћи руку и сличне дечије игре.

Све игре протекле су у духу фер плеја, заједничког навијања и наравно са пуно радости, што уосталом и јесте главни циљ дечје недеље... Остале фотографије са детаљима целе дечје недеље можете погледати у ГАЛЕРИЈИ СЛИКА , или кликните овде.